Stereotyp u nás nenájdete

U nás určite nezapadnete do stereotypov. Čaká na vás rozmanitá právna agenda pre klientov najmä z nadnárodných spoločností a nadobúdanie praktických skúseností v mnohých oblastiach. Dostanete priestor riešiť komplexnú právnu problematiku klienta v rámci zamerania spoločnosti a aj samotnú komunikáciu s klientom.
Očakávame, že pochopíte klientov zámer, čo chce a čo potrebuje dosiahnuť. Za jeho cieľmi ideme, až kým ich nedosiahneme – sme draví a máme pevnú vôľu.

Príležitosti na kariérny rast

Kancelária dáva priestor nadobúdať praktické skúsenosti v rôznorodej právnej agende, ale poskytuje aj možnosť zdokonaľovania právnej angličtiny či maďarčiny a príležitosť publikovania v slovenských alebo zahraničných odborných publikáciách.
Členstvo v celosvetovej sieti nezávislých advokátskych kancelárií LEInternational, medzinárodná sieť nezávislých advokátskych kancelárií a EELA | European Employment Lawyers Association, nám umožňuje pokryť právnu agendu v jednotlivých krajinách z jedného miesta.

Tímová spolupráca a osobný prístup

"Tímový duch sa môže rozvíjať len v dobrej pracovnej atmosfére a korektných vzťahoch. Pre našu advokátsku kanceláriu je dôležité, aby každý člen tímu podieľajúci sa na úlohe mal kompletné informácie na jej úspešné zvládnutie. U nás má priestor názor každého člena tímu a na každého si nájdem dostatok času. Na druhej strane očakávam ťah na bránu, precíznosť a dôslednosť, pretože len tak môžeme odovzdať klientovi to najlepšie. Toto sú podstatné prvky našej firemnej kultúry."

JUDr. Gabriel Havrilla

Aktuálne voľné pozície

HAVRILLA & Co. z pohľadu zamestnancov